Duvar Kağıdı


Duvar Kâğıdı Nasıl Uygulanır?

Duvar kağıtları genel bir duvar üzerinde uygulanması için öncelikle duvarın kuru ve temiz olması gerekmektedir. Kuru ve temiz bir duvara yapıştırılan duvar kağıtları daha güzel ve sağlam durur. Duvar kağıtlarının güzel ve uzun süreli dayanıklı olması için gereken şartlar vardır.
 
Alçıpan olan bir duvar üzerinde duvar kağıdının yapıştırılması için alçıpanın macunu sürülmüş ve zımpara yapılmış olması gerekmektedir.
 
Alçı sıva yapılmış bir duvar üzerinde duvardaki pürüzlerden dolayı duvar kağıdının kötü gözükmemesi sebebi ile duvara saten bir alçı sürülerek duvarın düzgünleştirilmesi sağlanır ve ondan sonra duvar kağıdı yapıştırılır.

BENZER HİZMETLERİMİZ

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara