Blog


Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. 
Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir. Sizin bu konudaki görüşleriniz bizler için önemlidir. 
Çünkü yapmış olduğumuz işlerle beraber sizlerle olan güven ve saygı çerçevesi içinde çalışmak, bizlerin motivasyonlarımızı daha güçlükılmaktadır. 
 
Bu yüzden sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yapmış olduğumuz işlerin ciddiyetini ve önemini biz Mb Dekorasyon olarak yapılan işlerin bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam etmekteyiz. 
 
Bugüne kadar Hatay'da yaptığımız ve faaliyet gösterdiğimiz işler şunlardır. 
 
Dekorasyon, Boya Badana işleri, Dış cephe tadilat işleri, 
Saten boya, Yağlı boya, Daire tadilatı, 
Strafor, Strafor kaplama, Fayans işleri, Kalebodur işleri, 
Laminat parke işleri, Mutfak dekorasyon, Banyo dekorasyon,
Alçıpan işleri, Kartonpiyer işleri, 
Küvet kabin, Kompakt sistem, 
 

BENZER GÜNCEL BİLGİLER

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara