Blog


Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır. Ama en mantıklısı ve en kullanışlısı 1. kanatı hidrolik cam kapılı olan tam profesyonel 10 mm. tempereli camlara sahip max 4.00 metreye yüksekliğe kadar cam taşıya bilen üsten askılı boy cam serisidir. yine cafe, restoranlarda masaların konulduğu cam oda şeklinde adlandırılan kış bahçelerinin etrafıda tam pro. seri su geçirmez, paslanmaz tekerlek, çift taraflı H fitillerle yalıtım yapılmış katlanır cam sistemleri ile kapanması gerekmektedir. İş yeri cafe, restoranlara özel dekoratif cam balkon, dekoratif alüminyum doğrama, dekoratif cam kapı sistemleri üretmekteyiz size özel sistemlerimiz için irtibata geçebilirsiniz.
 
Üsten Askılı boy cam serisinde altta hiç bir eşik, profil vs. yoktur. camlarının tamamı açıldığı zaman zeminde hiç bir farklı görüntü yoktur. sistemin tamamı üstten taşımalı olup 1. kanatı hidrolikli cam kapı şeklindedir. Buda kışın yağışlı havalarda tüm camlar kapalı iken mekana rahat giriş çıkış yapmak için en ideal bir sistemdir.
 
HATAY TOPLU KONUTLAR İÇİN CAMBALKON
Toplu konutlar için özel cam balkon serilerimiz mevcuttur. Unutmayın toplu işlerde birinci şart güvenilirlik sonra fiyattır. Tüm sistem ve ekipmanlar kendi mamülümüz olduğundan ve Türkiye genelindeki tüm bayiler ve şubelerimizi baz alırsak fiyat ve servis konusunda en ideal firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.
 
TERAS KAPATMA SİSTEMLERİ
Teras zemininden gelen yağmur ve kar suları dairenize mi giriyor?
Yazın güneşli bir günde terasınızda oturabiliyor musunuz?
Kışın karın yağışını terasınızda çayınızı yudumlayarak izleyebiliyor musunuz?
İlkbaharın gelmesiyle çatınızın sorunları ekonomik ve psikolojik olarak sizi uğraştırıyor mu?
Eğer sizin de bu tür sorularınız varsa bizimle tanışın.
Çatı kaplamada tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyetini bir arada yaşayın.
 
HATAY TERAS KAPAMA
Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.
 
Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.
 
Teras kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Zira daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir.
 
ŞINGIL ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ
Şıngıl çatılı kış bahçesi sistemleri son derece modern sağlıklı ve fiyat olarak da uygun bir kış bahçesi modelidir. çatı üzerinde kullanılacak olan şıngılın renk seçimi, etraftaki katlanır cam balkon sistemlerindeki profil renk seçimi, çeliklerin gizlenmesi açık olanlarında epoksi boya ile pasa karşı güçlendirilmesi ile bütünleşen kış bahçeleridir.
 
Açılır tavan Çatılı kış bahçeleri: Açılabilir çatılı kış bahçeleri son derece modern ve kullanışlı bir sistemdir. Etraftaki katlanır camlarla beraber mekanın yazın sıcak havalarda veya sigara yasağı durumunda %100 açık konuma getirilmesini sağlayan bir sistemdir. Kışın soğuk havalarda da %100 kapalı bir şeffaf ortamda mekan sahibi olabilirsiniz. Açılır çatı sistemlerinde Manuel veya Uzaktan kumandalı sistem seçebilirsiniz.
 
AÇILIR ÇATI SİSTEMİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ
Güneş kontrol camlı – cam Çatılı kış bahçeleri: Güneş kırıcı cam çatılı kış bahçesi sistemlerimizin oluşturduğu kış bahçeleri, modern, kullanışlı, havadar bir ortam sağlar. Çatı camları güneş kırıcı olup alt tarafta sera etkisi yaratmaz, etrafındaki katlanır cam sistemleri de yine şeffaf olduğundan tavan ve etraf bir bütün olarak birleşir ve şeffaflığın verdiği o ferahlık ile kış bahçeleriniz evinizin en güzel köşesi olacaktır. Referanslarımız ve Fiyat, Proje hakkında için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Katlanır cam sistemlerinin taşıyıcı ve bağlayıcı profillerinin tamamı Alüminyum olmalıdır. Tabi ki bunlarda Elektro statik fırın boyada boyatılmalıdır.
 
RULMAN VE TEKERLEK GÖDESİ
Rulman, millerin istenen yöndeki hareketlerine yardımcı olan, istenmeyen yönlerdeki hareketlerini de engelleyen dönen elemanlardır. Rulmanlar havada asılı kalamayacak makina parçalarını yataklayarak, onlara gelen yükleri, nihayetinde döşemeye transfer eden makine elemanlarıdır. Rulmanlar son derece hassas makine elemanlarıdır, kullanıcıların hatalarını telafi etmek gibi bir görevleri yoktur. Bu yüzden rulmanın ham maddesinin, yapan firmanın ve garanti şartlarının yani rulman seçimini çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Bizde bu önemli parçayı en kaliteli şekilde tedarik edip sistemlerimizde de uygulamaktayız… Tekerlek gövdemizde paslanmaz çelik olup özel plastik ile giydirilmektedir.

BENZER GÜNCEL BİLGİLER

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara