Duvar Kağıdı


Duvar Kağıdı Çeşitleri

Dekorasyon denildiği zaman akla gelen ilk ürünlerden birisi duvar kağıdı olarak bilinmektedir. Çok eski yıllardan beri kullanılan duvar kağıdı, günümüzde en modern türleri ile piyasaya sürülmüştür. Bu anlamda ev duvar kağıdı için bir ürün arayan kişiler, son model ve dayanıklı olan ürünlerden tercih yapabilirler. Bunun yanı sıra artık ithal duvar kağıdı çeşitleri de ülkemizde satılmaktadır. Avrupa’daki evleri ve işyerlerini süsleyen bu ürünlere, çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Beyaz duvar kağıdı, sadeliği seven ve şatafattan uzak durmak isteyen kişiler için idealdir. Bunun tam tersi olarak değişik desen ve renklerden üretilen duvar kağıtları da satın alınabilir.
 
Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?
Kabartmalı duvar kağıdı, evinin görünümüne önem veren kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Çok şık modelleri söz konusudur. Bu tip ürünlerden en fazla çiçek deseni tercih edilmektedir. Ayrıca daha değişik geometrik şekillerden oluşan duvar kağıtları da büyük bir ilgi görmektedir.
 
Bebek odası duvar kağıdı özel olmalıdır. Bebeğinizin ilgisi cezp edecek olan figürler kullanılabilir. Buna göre tasarlanmış olan ürünler mevcuttur. Ürünün üzerinde oyuncak resimleri, çizgi film kahramanları olabilir.
 
Duvar kağıdı genç odası, hayal gücüne göre tasarlanabilir. Çünkü bunun için firmamız, sipariş almakta ve istemiş olduğunuz deseni duvar kağıdı haline getirmektedir.
 
Günümüzde hizmet veren birçok restoran ve kafe, eskitme duvar kağıdı kullanmaktadır. Bu tip bir duvar kağıdında genel olarak tuğla figürleri ön plana çıkmaktadır. Eski, kırık, dökük bir duvar görüntüsü de söz konusudur. İlgi çekici ve otantik olan bu tip duvar kağıdını ev içinde de tercih edebilirsiniz. Hatta ofisler için de bu durum uygundur.
 
Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Duvar kağıdı satın al işleminden önce bu ürünü nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Her oda ya da alan için değişik bir model seçilmelidir. Bunun yanı sıra renk ve desen konusunda da aynı yolu izlemeniz gerekmektedir. Temizlenmesi kolay olan ürünlerden satın almak çok daha mantıklı olacaktır.

BENZER HİZMETLERİMİZ

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara