Taahhüt İşleri


Komple Tadilat İşleri

Tadilat işlerinde organizasyon ve ekip işi çok önemlidir. Bir ustanın tek başına tadilat işinde başarılı olması ve işi zamanında teslim edebilmesi çok zordur. Elektrik, sıhhi tesisat, fayans, parke,alçı, boya, kapı, pencere doğramaları v.s. gibi bir çok iş tadilat kapsamına girdiğinden tüm bu işleri yürütebilecek uzman ekip ve firmalar tercih edilmelidir.
 
Evinizi, iş yerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Mb Dekorasyon olarak sizlerin yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken aynı anda ekonomik ve güvenilir “Anahtar teslim çözümler” sunuyoruz.
 
Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı,  çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar,
fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, Komple ev tadilatı, komple işyeri tadilatı, iç cephe boya, dış cephe boya, duvar kağıdı, ışık sistemleri, laminant ve lamine parke gibi her türlü dekorasyon uygulamasını sizler için yapıyoruz.
 
Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır.
Evin, Dükkanın,işhanının yada binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün.
 

Yaşadığınız mekanları; arzu ettiğiniz gibi dekore etmek artık çok kolay, yapacağınız tek şey bizi ziyaret etmek.

BENZER HİZMETLERİMİZ

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara