Cam Balkon


Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon son zamanlarda birçok kesim tarafından sık sık tercih edilen oldukça kullanışlı bir üründür. Katlanır cam balkon sistemleri, alüminyum raylar içerisinde gidip gelen cam hareketleriyle oluşmakta ve genellikle balkona uygun olarak yapılması ile tüm camların katlanır bir biçimde açılması düsturuna dayalıdır.
Katlanır Cam Balkon Çeşitleri
Cama göre;
Füme Cam, Bronz, Yeşil, Mavi ve Reflekte
Profil rengine göre;
Natural ve boyalı profil seçenekleri mevcuttur. Boyalı profillerde istediğiniz renkte seçim yapmanız mümkündür.
 
Katlanır Cam Balkonun Avantajları Nelerdir?
Modern zamanımızda teknolojinin de gelişmesi ile beraber aslında her ne kadar günün stresini sürekli olarak yaşasak da, bunun nimetlerinden de faydalanmaya devam ediyoruz. Şehir hayatının tüm stresini atmak için geldiğimiz evimizde oluşturulmuş bir katlanır cam balkon sistemi bizim daha özgür hissetmemizi sağlamaktadır. Örneğin eskiden genellikle balkonlar PVC ile komple kapatılmakta ve kapalı bir alan olarak kullanılmaktaydı. Hal böyle olunca da insanların özgürce vakit geçirebileceği, hava alabileceği alanlar kalmazdı. İşte bu nedenle birçok firma artık katlanır cam balkon sistemleri üretmekte ve müşterilerin bu taleplerine kaliteli bir biçimde cevap vermektedir. Katlanır cam balkon fiyatları Hatay ilinde göz önüne alındığı zaman, firmamız hem kaliteli hem de uygun fiyatlı işlemlerle beraber sizleri cam balkon özgürlüğüne kavuşturmaktadır.
 
Katlanır cam balkonların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:
 
Balkonların camlanması ve bu camların dilendiği zaman katlanarak bir kenara toplanması ile müşteriler kendilerine özgürlük alanı oluşturabilmektedir.
Eskiden balkonların PVC ile kaplanması, çirkin görüntülere neden oluyordu. Şimdilerde hazırlanan katlanır cam balkon sistemleri estetik görünmesi nedeniyle de sık sık tercih ediliyor.
Katlanır cam balkonlar, ev sahiplerine özgür ve estetik bir alan hazırlıyor.
Balkonlar kapatılsa dahi asıl işlevlerini kaybetmiyor.
Katlanır cam balkon sistemleri, apartmanların ya da konutların genel ev mimarisine uygun yaptırıldığı için görüntü açısından da çirkin durmuyor.
Cam balkon sistemleri ayrıca ısı ve ses yalıtımını da sağlıyor.
Katlanır cam balkon fiyatları Hatay ilinin durumunu göz önüne alarak, sektörde en uygun fiyatlı ve en yeni teknoloji ürünleri üretiyor ve sizlere başarılı hizmet sunuyoruz.

BENZER HİZMETLERİMİZ

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara