Hizmetlerimiz


Duvar Kağıdı Ustası

Duvar kağıdı duvarların yüzeyini korumak için ve duvar kağıdı ustası ile duvarın güzel ve hoş görünmesini sağlamak için yapılan insanın gözüne hoş ve eve veya ofise hoş bir hava katması için yapılır.
 
Duvar kağıtlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Duvar kağıtlarının kullanılma amacı uzun süre duvarda kullanılabilir ve sürekli boya yapmaya gerek kalmaz.
 
Duvar kağıtlarının bir diğer özelliği de su geçirmez ve duvarlarda nem oluşturmaz. Duvarları duvar kağıdıyla kaplama yapma nedenlerinden biride duvarı temizlemesi kolay leke olduğu zaman silinerek çıkartabilmektir.
 
Duvar kağıtlarının çeşitli şekilleri bulunmaktadır. Taş manzaralı duvar kağıtları genellikle iş yerlerinde ve ofislerde kullanılır. Buda ofisi ve iş yerini dekore ederken yardımcı olur. Günümüzde 3boyutlu duvar kağıtları kullanılmaktadır.
 
Göze hoş gelmesi sebebiyle talep artmıştır ve oldukça kullanışlı olmaya başlamış ve insanların dikkatini çekmesi ile dekorasyon açısından önemli bir yer kaplamıştır.
 
Duvar kağıtlarının talebinin artma sebeplerinden biride artık günümüzde insanlar boya ile uğraşmak yerine hem dekorasyon açısından hemde kolay olduğu için duvar kağıtlarına yönelmiş ve duvar kağıtları boya gibi uğraştırıcı yerleri kirletme yada koku gibi etkenlerden dolayı insanların kurtarıcısı olmuştur.
 
Duvar Kağıdı Modelleri Nelerdir?
Duvar kağıdı modelleri çok çeşitli olduğu gibi çok kullanışlıdır. Ev, ofis, şirket, dükkan gibi mekanlara uygun çeşitli duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvar kağıtları modelleri arasında taş duvar kağıtları, yazılı duvar kağıtları, geometrik duvar kağıtları, ithal duvar kağıdı modelleri, kahve duvar kağıtları ve kabartmalı duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır.
 
Duvar kağıtlarını kendinize uygun göz zevkinize ya da uygulayacağınız dekorasyona göre seçtikten sonra duvarınıza yapıştırmak için özel tutkalı bulunmaktadır. Özel tutkal ile iç duvarların dekorasyonlarında uygulayabilirsiniz. İthal duvar kağıtlarını ve çeşitli modellere bakabilirsiniz.

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara