Hizmetlerimiz


Lamine Parke

Lamine parke, parke çeşitleri arasında en dayanıklılarındadır. 3 katman olarak hazırlanan lamine parkenin katmanları şu şekildedir: Üst katman, orta katman ve alt katman. Belirtmiş olduğumuz bu katmanların her biri farklı kalınlıklardadır. Lamine parkenin 3 katmanında sadece ağaç kullanılmıştır. 3 katmanında ağaç olduğunu bildiğimiz lamine parkelerin %100 organik ağaçtan üretilmiş olduğuna şüphe etmemek gerek.
 
Lamine Parke Montaj Bilgileri
Lamine parke yapılacak zemin sert kaliteli terazide düz beton olması gereklidir, Lamine yapılacak mekanda diğer çalışmaların bitirilmesi parkelerin kirlenmemesi zarar görmemesi sağlanmalı, Lamine parke yapılacak zemin, Nem ölçümü kontrol edilerek 15-25 arası değerlerde olması göz ardı edilmemeli, Nemi yüksek çıkan mekan uygulama isteniyorsa mutlaka Poliretan nem bariyeri (epoksi) uygulanması parkenin deformasyonunu önyecektir, Lamine parke yüzer sistem veya yapıştırma şeklinde montaj yapılmaktadır, Alttan ısıtmalı zeminlerde ısıtma borularıyla beton üst katman ara ölçüleri 3-6 cm olmalıdır, Alttan ısıtmalı zeminlerde ısı kaybı yaşanmaması için yüzer sistem uygulaması için parke altına 2-3 mm doğal mantar serilmelidir.veya yapıştır yapılmalıdır, Montajı biten parkelerin süpürgelik montajı ve temizlik işleminden sonra kullanıma hazır olur, Montası biten parkeleri koruma amaçlı naylon örtü kullanmayınız. Karton mukava kullanmak parkelerin nefes almasını sağlar olası darbelerden korur. Detaylı bilgi için Mb Dekorasyon ile temasa geçiniz..
 
Ahşap Parke Kullanımının Faydaları
Masif ahşap tabakalardan oluşan %100 doğal bir üründür.
Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılmıştır.
Yüzeyi cilalı veya yağlı bir şekilde döşemeye hazırdır. İlk döşeme sonrası sistre ve cila gerektirmez masif parkeler gibi defalarca sistre edilebilir. Buda lamine parkeyi yaklaşık 30 yıl kullanabileceğimizi gösterir.
Lamine parke kaliteli, uzun ömürlü ve doğal bir döşeme malzemesidir.
Her türden kullanıcının isteklerini karşılayabilecek kapasitede olan bu ürün geleneksel zemin kaplamalarından aşağıdaki avantajlarıyla farklıdır.
Kullanıma Hazırdır
 
Lamine parkeler paketlerinden cilası bitmiş ve kullanıma hazır olarak üretilir
Her parke parçası diğer parçalara uyması için özel girinti ve çıkıntılara sahiptir. Bu yüzden lamine parkeler hızla döşenir, döşendikten sonra ayrıca cilalama gerekmediğinden kullanıma hazırdır.
Çevreye Uyumlu ve Esnek Bir Malzemedir
 
Lamine parke, kullanılacağı mekanizma yüzer sistemle döşenir.
Bu sistem ağacın doğal hareketine izin vererek mevsim değişiklikleri ve ısı farklılıklarından dolayı döşemenizde çatlama ve açılma olmasını engeller.
İstenirse bazı lamineler zemine yapıştırma da yapılabilir.
Lamine Parke Fiyatları
%100 organik ağaçtan üretilen ve ağaçtan başka hiçbir malzemenin kullanılmadığı parkelerin fiyatları modellerine göre değişmektedir. Lamine parke fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzemenin kalitesi etkin rol oynamaktadır. Lamine parkeler rutubetli ortamlardan en az etkilenen parke cinsindendir. Ve sadece rutubet değil diğer olumsuz durumlarda da en az etkilenen parke türünden olduğu için kesin olarak bir fiyat biçilmesi zordur.
 
 
 
 
 

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara