Hizmetlerimiz


Akustik Ahşap Asma Tavan

Akustik ahşap asma tavan sesin, "normal" olarak döşenmiş bir alanda tamamen kendi kendine gelmeyen bazı özellikleri vardır, bu nedenle ses kalitesinin çok önemli olduğu bir odaya sahipseniz akustik tavan mükemmel bir çözüm olabilir. Ortak kullanım alanlarınız, ofis binalarınız veya kamu tesislerinizdeki akustiği ile ilgili problemleriniz varsa, ahşap asma tavan sistemi ile çözümü sunar. Sistemler akustik ve gürültü azaltma alanında mükemmel özelliklere sahiptir.
 
Masif ahşap akustik asma tavan
Bir akustik ahşap asma tavan, çok modern ve modern bir görünüm ve daha iyi bir akustik ile donatıldığı odaya sahiptir. Odun, odaya sıcaklığı getiriyor. Tavan sistemi montajı kolaydır ve hızlı askılar veya nonius askıları kullanılarak mevcut bir duvar tavanına asılır. Akustik ahşap asma tavan olarak uygulama için, doğrusal açık sistem, ahşap çıtalar arasında akustik dokunmamış doku ile birlikte gelir. Yıllar süren deneyimlerimizle, Mb dekorasyondaki personel size en iyi uygulama hakkında mükemmel tavsiyelerde bulunabilir. Örneğin, bir akustik tavanı kavisli bir sonda da sağlayabiliriz. Mb Dekorasyon sistemleri ile yapılabilecek çok şey var ve mimarın tasarım fikri her zaman yol gösterici ilkedir.
 
Akustik ahşap asma tavan ile ilgili gereksinimler
Belirli bir odadaki akustik, bir ses kaynağı ve bir dinleyici arasındaki ses iletimini etkiler. Bir oda için optimum akustik, büyük ölçüde odanın kullanımına bağlıdır ve bu nedenle sinema salonları için gereksinimler, bir ofis alanı veya yüzme havuzu için olanlardan farklıdır. Eğer Mb Dekorasyon akustik tavanları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bunu menü öğesi yangın ve akustiğin altında  Mb Dekorasyon web sitesinde bulabilirsiniz ve elbette bizimle de iletişime geçebilirsiniz.
 
Ahşap malzemenin doğallığı mekânlarda sıcaklık ve estetik yaratır. Tavan ve duvarda akustik çözümle birlikte doğal görünüm istenildiğinde, ahşap en doğru seçim olmaktadır.
Ahşap paneller hem asma tavan hem de duvar paneli olarak kullanılabilmektedir. Tavan ve duvar panellerinin kombinasyonu konferans salonu, dinleme salonu, toplantı odası, tiyatro, sinema, restoran, otel vb. mekânlar için üstün akustik performans sağlamaktadır. Yansıtıcı ve yutucu ahşap paneller, mekân akustiğini düzenler ve mekânı yaşanır kılar.
Ahşap panellerin doğal görünümü, akustik performansı ve yangın geciktirici özellikleri, mekânlara rahatlık ve konfor sunmaktadır.
 
Modüler akustik ahşap asma tavan sistemi,T15,T24,T15 Ultra ine siyah kanallı taşıyıcı sistem ile görünür taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada, T24 taşıyıcı sistem içine alan uygun kenar detaylı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada, mevcut kutu profil konstrüksiyonlu tavana ahşap karkaslar monte edilerek, bu karkasların üzerine lamba zıvana kenarlı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montaj yapılır.

GÜNCEL BİLGİLER

Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Mantolamanın Avantajları

Binalarınızda ısı yalıtımı ve montalama son derece önemlidir. Binalarınıza estetik görünüm kazandırdığı gibi ısı ve nem yalıtımı ile iyi bir izolasyon sağlar. Binanızın ömrünü uzatır..
24 Mart 2020
DEVAMI

Banyo Tasarımı

Dışa bakan camlı açıklıklar aracılığıyla sağlanacak doğal havalandırma her zaman tercih edilir.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay'da Boya Badana

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Firma Tercihi

Cam balkon yaptırmaya karar verdiniz ve araştırmaya başladınız karşınıza onlarca firma çıkacak peki nasıl tercih yapacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
24 Mart 2020
DEVAMI

Hatay Cafe Cam Balkon

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır.
24 Mart 2020
DEVAMI

Talepleriniz veya Sorularınız İçin Bize Ulaşın.

Hemen Whatsapp'tan Teklif Al Tıkla Ara